PASLAUGOS

AUDIO REKLAMA

Audio klipų ir garso reklamų gamyba radijo stotims, socialiniams tinklams, prekybos centrams, televizijai ir renginiams. Video klipų ir reklamų įgarsinimas. Autoatsakikliai. Originalios muzikos kūrimas. Garso efektai.
Paslaugų kainos nuo 30 Eur

FILMAVIMAS

Filmavimas kameromis ir dronais. Video montažas. Komerciniai PROMO video, pristatomieji, reklaminiai filmukai. Privačių renginių ir švenčių filmavimas. 
Dėl paslaugų kainų ir terminų tartis individualiai.

VIDEO REKLAMA

Filmavimas, montažas ir įgarsinimas viename! Facebook, Instagram, TikTok, Reels reklamų kūrimas visais formatais. Reklaminių klipų kūrimas TV ekranams ir socialiniams tinklams.
Lauko ekranų reklamos gamyba pagal techninius reikalavimus.
Filmavimas kameromis ir dronais.
Paslaugų kainos nuo 50 Eur

APIE AUDIO IR VIDEO REKLAMĄ

Šiandieninė verslo aplinka tampa vis sudėtingesnė ir konkurencingesnė, todėl svarbu išsiskirti, kad pasiekti daugiau klientų. Šiame kontekste audio ir video reklama tampa nepaprastai svarbia priemone, padedančia mūsų klientams pasiekti savo tikslinę auditoriją. Štai keletas priežasčių, kodėl audio ir video reklamos gamyba yra naudinga jūsų verslui:

Tokia reklama gali lengvai pritraukti žiūrovų dėmesį ir perduoti žinutę arba prekės/pristatymo privalumus.

SEO Optimizavimas: Video ir garso failai gali pagerinti net jūsų svetainės SEO rezultatus. Tai gali padėti pagerinti jūsų svetainės poziciją paieškos rezultatuose, nes Google dažnai vertina daugialypį turinį palankiai.

Socialinė Media: Video ir garso reklamos puikiai tinka socialinių tinklų platformoms, kurios vis populiaresnės. Jūs galite pasiekti didelį žiūrovų skaičių per tokias platformas kaip Facebook, Instagram, YouTube ir kt. sekti statistiką ir įsivertinti grįžtamąjį ryšį.

Šiomis dienomis išlaikyti žmonių dėmesį darosi vis sunkiau. Potencialus klientas gerokai dažniau renkasi peržiūrėti video, o ne skaityti tekstą. Tai ypač svarbu, jei jūs siekiate pritraukti jaunesnę auditoriją.

Kokybiška vaizdo ir garso reklama gali sukurti gerą įspūdį apie jūsų prekę ar paslaugą.

Video pagalba galima išsamiai pristatyti paslaugą, ar pateikti produktą. Tokiu atveju klientui daug paprasčiau priimti sprendimą.

Šiomis dienomis internetas ir mobilieji įrenginiai – neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Žmonės Jūsų reklamą gali pamatyti ar išgirsti bet kur, bet kada ir bet kokiu paros metu. Tai leidžia pasiekti daug didesnę auditoriją.

Garsas kartu su vaizdu gali labai efektyviai ir emocionaliai paveikti auditoriją ir perteikti žinutę.

Žinoma, kadangi tai konkurencinga sritis, svarbu užtikrinti, kad jūsų audio ir video reklamos turinys būtų aukštos kokybės, profesionaliai sukurtas ir atitiktų jūsų prekės ar paslaugos poreikius bei tikslus. Tam esame mes – KOLEGA.LT

Apibendrinant, audio ir video reklamos gamyba gali padėti jums išsiskirti iš konkurentų, pritraukti daugiau klientų ir pagerinti jūsų internetinio verslo rezultatus. Tai yra modernus būdas komunikuoti su auditorija ir pateikti jūsų žinutę efektyviai.

Kviečiame apsilankyti ir pasekti naujienas mūsų socialiniuose tinkluose